Dy autobusë përplasen në qendër të Shkupit (FOTOLAJM)

Dy autobusë të Ndërmarrjes së Transportit Publik me numër 22 dhe 23 janë përplasur në stacionin e autobusëve në Qendër të Shkupit.

Siç edhe mund të shihet nga foto njëri nga autobusat është dëmtuar pas përplasjes që me shumë gjasa ndodhi si pasojë e rrugës së rrëshqitshme. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2013, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori