Drejtori i VMRO-DPMNE-së sulmon Ermira Mehmetin
Drejtori i Arkivit shtetëror, Filip Petrovski, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka hedhur akuza për ish-deputeten e BDI-së, Ermira Mehmetin. Ai shkruan se se nga njëra anë qanë për shkak të audio-incizimeve të publikuara, ndërsa nga ana tjetër vëllai i saj është në radhët e para të protestave kundër pushtetit, shkruan Zhurnal.mk.

Ermira qanë për incizimet të cilët ia ka lëshuar Zaev, ndërsa vëllai i saj gjendet në radhët e para në protestat me Petritin dhe Vasilin. Cilën e ngjyrosni ju?”, shkruan në rrjetin social Facebook, Filip Petrovski./Albeu.com/
Shtuar më 29/04/2016, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori