DR fton partitë në bashkëpunim
Pëlqej
Demokracia e Re
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Demokracia e Re ka bërë rikonstruimin e degës së saj në Çair, me ç’rast në funksionin e kryetarit të këtij organi ka zgjedhur kolonelin në pension, Taip Jusufi.

Të pranishmëve u është drejtuar lideri i DR-së, Kastriot Haxhirexha dhe nënkryetari Abedin Zymberi, ndërsa të pranishëm kanë qenë edhe nënkryetari Kushtrim Murtishi, Sekretari i Përgjithshëm, Fatmir Etemi dhe Sekretari Organizativ, Sevdar Mahmuti.

“Për një kohë të shkurtër do të kryhen të gjitha rikonstuimet në të gjitha degët dhe nëndegët. DR-ja me punën e saj është e sigurt se numri i mbështetësve të saj do të rritet dukshëm dhe do të jetë faktor i rëndësishëm në skenën politike. Gjithashtu, jemi të hapur për bashkëpunim me të gjitha partitë politike shqiptare, sepse situate aktuale në Maqedoni dhe rajon i do shqiptarët më të bashkuar se kurdoherë”, thuhet në kumtesën e DR-së, citon Zhurnal. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2012, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian