Dorëheqet Çavkov, ja ministri i ri i Punëve të Brendshme
Ministri i PunëveBrendshme i Maqedonisë, Mitko Çavkov ka dhënë dorëheqje.

Zëdhëndësi i Qeverisë Aleksandar Gjorgiev, ka bërë me dije së në vend të tij është propozuar Oliver Andonov.

Ndërkohë Çavkov pritet që të emërohet Drejtor i Drejtorisë për Mbrojtje dhe Siguri. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori