Dorëhiqet edhe një anëtar i KSHZ-së
Pëlqej
Subhi Jakupi, një nga anëtarët e KSHZ-së i propozuar nga BDI, dha dorëheqjen.

Dorëheqja e tij vjen pas dorëheqjeve të kolegëve të tij, kryetarit Aleksandar Çaçakovski, Violeta Duma dhe Igor Milev, pasi u zbulua skandali mbi bonuset shtesë.


Shtuar më 12/12/2017, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori