Do qeshni me zë, video që ironizon veteranët fallco (VIDEO)
Listat e fryera të veteranëve nuk po i pëlqejnë askujt në Kosovë.
Shumë persona kanë gjetur forma të ndryshme për të protestuar këtë fakt.

E një formë tjetër proteste janë edhe videotFacebook.

Një video e titruar dhe përshtatur në atë mënyrë që e përshkruan gjendjen momentale, po shpërndahet shumë në rrjetet sociale.


Shtuar më 24/08/2018, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori