Djepi elektrik “Made in Gjakova” (VIDEO)
Lëvizje deri në fjetje, traditë e vjetër me shekuj. Po të qëllonte ndonjë fëmijë jo fort i rehatuar, atëherë kjo do të vazhdonte me orë të tëra.

Por, duket se lodhjes i ka ardhur fundi. Në mesin e qindra telave dhe kabllove dhe teknikës, dikush e ka gjetur veten, transmeton klankosova.

Ilir Rruci nga qyteti i Gjakovës ka ardhur me një ide interesante që mund t`i shërbejë shumë nënave të reja. Bëhet fjalë për djepin elektrik.
Shtuar më 09/10/2017, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori