Djemtë dhe vajzat grushtohen në Ferizaj, njërës i bie të fikët (VIDEO)
Pëlqej
Një video e turpshme është parë në Ferizaj. Në parkingun e një pompe derivatesh, disa femra janë përfshirë në një konflikt fizik,

Pas kacafytjes, në konflikt përfshihen edhe disa meshkuj gjersa njëri nga ta e godet një femër me grusht.

Në videon e siguruar nga Slivova News mund të shikoni se si njëra nga femrat mbetet pa ndjenja gjatë përleshjes fizike.
Shtuar më 23/10/2018, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori