Ditët në vazhdim, mot i vranët dhe reshje shiu
Moti në ditët në vijim do të jetë jostabil dhe i vranët.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon se në ditët në vijim do të kemi mot të vranët, i shoqëruar me reshje shiu.

IHMK bën me dije se temperatura më e ulët gjatë ditës së sotme është shënuar 14C, kurse më e larta e ditës ka arritur në 23C, si dhe ka fryrë erë nga ana e veriperëndimit me shpejtësi 1-3m/s, raporton Telegrafi.

Reshjet pritet të vazhdojnë edhe javën tjetër, por me intensitet më të ulët. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori