Dita e Pavarësisë - 8 shtatori, ditë pushimi
Dita e Pavarësisë së Maqedonisë, 8 shtatori është ditë pushimi për të gjithë qytetarët e Maqedonisë.

Lajmi është dhënë nga Ministria e Punës dhe e Politikave Sociale.

Kjo ministri i ia uruar të gjithë qytetarët për Ditën e Pavarësisë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 14:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori