Disa policë e refuzuan arrestimin e imamëve?
Njëmbëdhejtë policë të Kosovës, të cilëve iu është dhënë urdhëri për të arrestuar imamët dhe Fuad Ramiqin, kanë refuzuar ti vënë në pranga ato.

Burime policore i kanë thënë Iliria Sot-it se në njësinë speciale ka patur mosmarrëveshje, pasi disa policë kanë qenë kundër arrestimit të imamëve.

I pyetur nëse ka ndodhur një refuzim i tillë, zëdhënësi i policisë, Baki Kelani ka thënë se nuk ka dijeni. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori