Dimovski: "Shkëndija, ekip i Zaevit"!
Ndeshja, Shkëndija-Vardar tashmë komentohet edhe nga politika dhe për këtë është "kujdesur" deputeti i VMRO-DPMNE-së, Ilija Dimovski, duke e festuar fitoren e Vardarit.

Dimovski në rrjetin social Facebook ka shkruar "Kështu duhej, në ditën e festës Vardari të fitoj ekipin e Zaevit" shkruan, Ilija Dimovski, deputet i VMRO-DPMNE-së.

Këtë koment Dimovski e ka bërë për shkak se në lojën Shkëndija-Gent, për ekipin kuqezi bënte tifo edhe kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev. /Albeu.com/
Shtuar më 23/10/2016, ora 21:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori