Digjet një shtëpi në Tophane të Shkupit
Gjatë orëve të vona të natës një shtëpi në lagjen Tophane, është përfshirë nga zjarri.

Sipas banorëve, nuk ka persona të lënduar por është vonuar më shumë se 40 minuta ardhja e ekipit të zjarrfikësve.

Zjarri në shtëpine në fjalë ka nisur në orën 2 dhe ka përfshirë gjithë shtëpinë. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 08:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori