Diell me vranësira, moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë veriperëndimore.

Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 18 deri 26 gradë celcius.
Shtuar më 28/05/2019, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori