Diell dhe vranësira sot në Maqedoni
Moti në Maqedoni gjatë ditës së sotme do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe kohë pas kohe me diell të dobët.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 5 deri 10 gradë C, kurse gjatë ditës prej 11 deri 19 gradë C. /Albeu.com/
Shtuar më 20/10/2016, ora 08:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori