Diell dhe vranësira, si do të jetë moti sot në Maqedoni
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësora të vogla të shoqëruara me erëra të lehta dhe të ndryshueshme.

Përgjatë disa luginave në orët e hershme të mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullave.

Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi perëndimor dhe jugperëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -7 deri në 2 gradë Celsius, ndërsa temperatura gjatë ditës nga 4 deri në 13 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjajshëm, me diell me vranësora të vogla dhe me erë të ndryshueshme. Në orët e mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullave. Temperaturat e mëngjesit do tē zbresin deri në -1 gradë Celsius, ndërsa temperatura e ditës do te arrinë deri më 8 gradë Celsius.
Shtuar më 09/02/2019, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori