E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
Diell dhe vranësira, moti sot në Maqedoni
Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë perëndimore e dobët, posaçërisht në pjesën perëndimore të vendit.

Gjatë pasdites në pjesët malore do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë në intervalin prej pesë deri 12 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore do të arrijë nga 16 deri 28 gradë Celsius.

Moti gjatë ditëve të ardhshme do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare.
Shtuar më 25/05/2019, ora 07:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori