Hapet rruga, lejohet qarkullimi i kamionëve
Update - Hiqet ndalesë për automjete të rënda transportuese në aksin rrugor Mavrovë-Dibër, informon LAAM-ja.

Komunikacioni në të gjitha rrugët rajonale dhe magjistrale të vendit po zhvillohet pa pengesa, nëpër rrugë vende-vende të lagështa. /albeu.com/
10:34 - Ndalesë për automjete të rënda transportuese është vendosur në aksin rrugor Mavrovë-Dibër, ndërsa paraqitje e mjegullës me dukshmëri deri 100 metra ka në kalimin malor Bukovë.

Sipas informacioneve më të reja nga LAAM-ja dhe NP "Rugët e Maqedonisë" komunikacioni në të gjitha rrugët rajonale dhe magjistrale të vendit po zhvillohet pa pengesa.
Shtuar më 18/02/2013, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori