Deputetja Ermira Mehmeti reagon për "dorëheqjen" nga politika
Deputetja Ermira Mehmeti, ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook për të komentuar zërat e fundit që flisnin për një largim të mundshëm nga politika.

Deputetja shqiptre në Maqedoni shprehet se nuk ka ndërmend për momentin që të tërhiqet nga politika dhe t’i përkushtohet profesionit të noteres.

“O njerez te mire, Ne momentin kur do te jap doreheqje, Ju do te jeni te paret qe do ta merrni vesh! Pacit nje dite te mire, njerez te mire”, ka shkruar MehmetiFacebook. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2016, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori