DËBORA / Pesë të rinj ngujohen në Vodno të Shkupit
Pesë persona, kryesisht të rinj, mbetën të ngujuar në reshjet e denduradëborës në malin e Vodnos mbrëmjen e djeshme.

Me ndërhyrjen e Qendrës për menaxhim me kriza, ata janë nxjerrë nga mali shëndosh e mirë.

Ndërkohë, për shkak të reshjeve të denduradëborës, autoritetet dhe ekipet e shpëtimit kanë paralajmëruar qytetarët që të shmangin daljet nga shtëpia dhe të mos shkojnë në pikat malore, për të shmangur ndonjë tragjedi të mundshme. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2017, ora 09:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori