Dalin pamjet: Njeriu i afërt me Prokurorinë Speciale duke marrë para nga biznesmeni Kamçev (VIDEO)
Media Italiane, “La Verita” ka publikuar një video nga momenti kur Bojan Jovanovski dhe Zoran Mileski Kiçeec, me një valigje të mbushur me para dalin nga shtëpia e biznesmenit Orce Kamçev.

“La Verita”, mëngjesin e sotëm ka publikuar videon në të cilën shihet numërimi i parave dhe më pas dalja e atyre nga shtëpia e Kamçevit. Më pas është lëshuar edhe një pjesë e bisedës në të cilën, Boki 13 i shpjegon Orce Kamçevit se të hënën, më së voni të martën do të lirohet.
Shtuar më 08/08/2019, ora 08:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori