Dalin pamjet e arrestimit të sulmuesit në Ministrinë e Shëndetësisë (VIDEO)
​Një incident i armatosur ka ndodhur para pak çastesh në Ministrinë e Shëndetësisë.

Sipas raportimeve të para nga vendngjarja, mësohet se cak i sulmit ka qenë ish ministri Nikolla Todorov.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur forca të shumta policie.
Ende nuk dihen motivet e sulmit dhe sulmuesit. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2017, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori