Dalin detajet, ku do të varroset Ivanoviç
Oliver Ivanoviç do të varrosetBeograd. Kështu shkruan Tanjug duke iu referuar burimeve nga të afërm të ish-politikanit të lartë në Kosovë.

Pritet që trupi të niset për në Beograd pas kryerjes së ekspertizës në Klinikën Spitalore të Mitrovicës së Veriut sot gjatë orëve të pasdites.

"Në ekspertizë do të marrin pjesë përfaqësues të Eulex-it dhe të Institutit të Mjekësisë Ligjore nga Prishtina", ka bëreë me dije drejtori i spitalit Milan Ivanoviç. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori