Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM)

Vite më parë Noizy i bëri diss Dafinës duke e akuzuar për afera të shumta në këngën “Na jena OTR” kur Dafina ishte në lidhje me reperin, Ledri Vula.

Tani si duket nuk ka më dallime përkundër fjalëve ofenduese dhe dyshja po kalojnë momente të mira së bashku.
Dyshja janë duke e përgatitur edhe një projekt të ri muzikor, i cili ende nuk është lansuar për gjithë fansat e tyre.

Kështu, këngëtarja Zeqiri ndau një imazh me ndjekësit e që është duke u shoqëruar me reperin Noizy.

Nuk dihet nëse këto pamje të artistëve janë pjesë të klipit apo thjesht janë duke kaluar kohë së bashku?

Sidoqoftë, Dafina pas ndarjes nga i dashuri i saj, Jose po gjen ngushëllim tek Noizy. /lajmi.net/
Shtuar më 18/10/2018, ora 22:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori