"Çmendet" Interi, Barella realizon supergol (VIDEO)
Daçiç: Çështja e Kosovës duhet zgjidhur përfundimisht
Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Daçiç është shprehur se deri në fund të janarit qeveria serbe do të 'rikonstruktohet'.

"Do të ketë ristrukturim sepse ashtu do kryeministri Aleksandar Vuçiq”, tha Daçiç, transmeton Rel.

Daçiç ka komentuar përplasjet verbale mes presidentit serb Tomislav Nikoliç dhe ambasadorit gjerman në Beograd Heinz Vilhelm.

Kreu i diplomacisë serbe vlerësoi se çështja e Kosovës duhet të zgjidhet sa më shpejt./albeu.com/
Shtuar më 26/12/2014, ora 14:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori