"Çmendet" moti në Shkup, shi dhe vetëtima
Shkupi është kapluar nga shiu i dendur dhe vetëtimat të fuqishme gjatë ditës së sotme.

Reshjet dhe vetëtimat kanë vazhduar edhe gjatë mbrëmjes.
Në disa zona të Shkupit, shiu ka shkaktuar disa dëme të konsiderushme. /albeu.com/

Shtuar më 03/08/2014, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori