Cigaret me çmime të reja
Pëlqej
Cigaret “Bos”, “Vest”, “Davidov” dhe “Rodeo” tani më kanë çmime të reja. Të gjitha llojet e cigareve “Bos” janë shtrenjtuar për pesë denarë, gjithashtu për pesë denarë janë shtrenjtuar edhe “Vest të butë”, “Davidov klasik”, “Gold” dhe “Rodeo”,
Cigaret “Davidov shejll” janë shtrenjtuar për 10 denarë.

Të gjitha brendet e cigareve në vend, sipas kalendarit është parashikuar të shtrenjtohen për katër denarë nga 1 korriku.

Me këtë shtrenjtim, deri në vitin 2023 pritet që një kuti e cigareve të shtrenjtohet edhe për 40 denarë./Portalb


Shtuar më 25/05/2018, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori