Çfarë ndodh kur një hebre lutet në xhami?! Këto pamje nuk kanë nevojë për koment (VIDEO)
Bota është duke përjetuar tensione të mëdha, shpesh herë edhe për shkaqe fetare, megjithatë videoja e mësipërme është një mesazh i mirëfilltë se mbi të gjitha, mjafton të sillemi si njerëz!

Kështu, një person është veshur si hebre ortodoks dhe është futur në një xhami duke pyetur nëse mund të lutej aty dhe siç tregojnë pamjet, ai është mirëpritur.

Për më tepër, ndiqni videon e mësipërme! /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2018, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori