Çështja e emrit, Dimitrov-Koxias takohen të mërkurën
Pëlqej
Sipas mediave greke, më 25 prill do të mbahet takim i ri në Vjenë i shefave nga diplomacitë e Maqedonisë dhe Greqisë, Nikolla Dimitrov dhe Nikos Koxias.

Portali informativ grek In shkruan se takimi i ri planifikohet nën fshehtësi të madhe, por indirekt e ndërlidh edhe me deklaratën e Koxiasit për radio 247 se nuk mund të arrihet marrëveshje deri në samitin e NATO-s në korrik. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori