Cërvenkovski letër Ivanovit: Nuk kam kërkuar dhe as nuk e pranoj faljen tuaj
Ish presidenti i Maqedonisë, Branko Cërvenkovski gjatë ditës së sotme nëpërmjet një letre publike ka kërkuar që presidenti aktual, Gjorge Ivanov të tërheq vendimin për faljen e tij, raporton Zhurnal.

Në letrën publike mes tjerash shkruan se “As nuk e kam kërkuar dhe as nuk e pranoj faljen tuaj”.

Këtë letër Cërvenkovski e shkroi pas publikimi të listës përfundimtare për falje nga ana e Ivanovit, ku në këtë listë gjendej edhe emri i tij.(Branko Cërvenkovski)./Albeu.com/

Shtuar më 13/04/2016, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori