Ç'do bëjë po të ishin bashkë në krevat, vajza i jep djalit përgjigjen që nuk e priste kurrë (FOTO LAJM)

Ka tipa të ndryshëm djemsh, të cilët nuk lenë asnjë rast pa ngacmuar, por në jo pak raste marrin përgjigjen e merituar.

Madje, në rastin konkret, vajza i ka dhënë atij përgjigjen e duhur pa e prishur terezinë fare.

Në një komunikim në Whats App një djalë i shkruan të njohurës së tij se çfarë do të bënte nëse do të ishi në krevat, por biseda shkon siç duket në galerinë e mësipërme, raporton Albeu.com.

Ndoshta djaloshit i bëhet mësim dhe nuk tenton më në këtë mënyrë. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2018, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori