ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
Çavkov fiton lirinë
Këshilli penal pran Gjykatës Themelore Shkupi 1 sot mori vendimin për t’i tërhequr masën e paraburgimit Mitko Çavkovit dhe pranoi garancinë e dhënë, në pasuri të paluajtshme, si masë për praninë e tij në procedurën gjyqësore për ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë.

Çavkov i është marr dokumenti i udhëtimit dhe është i detyruar të paraqitet një herë në javë në Gjykatë. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 16:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori