Borë në majat e Sharrit (VIDEO)
Një ndodhi e pazakontë për këtë muaj ka ndodhur në Sharr që ndan Maqedoninë dhe Kosovën.

Reshje të borës ka pasur mu në rajonin kufirit, mbi Kodrën e Diellit në lartësi mbidetare 2.650 metra, në natën mes 26 dhe 27 qershorit.

Lajmin e ka konfirmuar portal i specializuar për parashikime meteorologjike, Metopro, duke transmetuar edhe pamje të siguruara nga shoqata e alpinistëve, Argentus Maunt, nga Tetova. /Albeu.com/
Shtuar më 29/06/2015, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori