"Bomba 26" shpërthen sot në Gostivar
Sot, në ora 14:00, LSDM do të publikojë "bombën 26" nga qyteti i Gostivarit, ku do të zbardhen keqpërdorimiet, manipulimet dhe kriminaliteti politik.

Dega e social-demokratëve në Gostivar njofton se, do të organizohen takime me sektorin joqeveritar, ndërsa do të ketë edhe marsh dhe tubim me qytetarët.

Bomba do të publikohet në Qendrën për Kulturë të qytetit. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2015, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori