Bllokohet llogaria e Klinikës së Gjinekologjisë
Klinika e gjinekologjisë dhe akusherisë disa ditë është me llogari të bllokuar për 410 mijë euro. Bllokada vjen pas një ankese të prindërve të një fëmije të lindur më 2008 që mbetën të verbër, pasi është vonuar me diagnostifikimin e retinopatisë, ndërsa vendimet kanë qenë ekzekutive, ka thënë për TV 24, drejtorja Viktorija Jovanovska.

Gjinekologjia e shtetit veçmë disa muaj kërkon donacione përmes fushatës “Të gjithë ne miq të foshnjave, bëhu edhe ti”.


Shtuar më 04/04/2018, ora 14:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori