Blindohet Shkupi për Grupin e Kumanovës
Pritet të vazhdojë sot seanca e radhës për rastin e Lagjes së Trimave të Kumanovës.

Në seancën e fundit të javës së kaluar u bë prezantimi i dëshmive materiale të Prokurorisë.

Gjatë kësaj seance asnjë nga të akuzuarit nuk është ankuar për ushtrim dhune ndaj tyre gjatë transportit nga burgu në gjykatë.

akuzuarit kanë kërkuar si dëshmitarë edhe kreun e BDi-së, Ali Ahmeti dhe zyrtarë të tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2016, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori