Blerim Bexheti prin në komunën e Sarajit
Rezultatet e fundit të publikuara në Portalin Albeu.com për kreun e komunës së Sarajit, bëjnë të ditura se në këtë komunë prinë kandidati i BDI-së Blerim Bexheti.

Bexheti sipas rezultateve të fundit pasohet nga kandidati i Lëvizjes Besa Bashkim Bakiu e më pas dhe nga kandidati i ASH-së Ekrem Alija.

BDI në Saraj ka grumbulluar 7.862 vota, e pasuar nga Lëvizja Besa me 4.480 vota e më pas nga ASH me 3.026 vota dhe PDSH 524 vota.
Shtuar më 16/10/2017, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori