Biseda për punësime, burgje, del përgjimi i ri që fundos Ali Ahmetin (VIDEO)
Edhe sot profili në Facebook El Chekaa ka nxjerr një përgjim ku pretendohet se është Ali Ahmeti dhe Blerim Rexhepi dhe flasin për punësime.

Postimi pa ndërhyrje:

Dërguar nga Sami Ukshini, Val Zeka, Shek Hallaqi dhe El Cheka.

Ali Ahmeti dhe Blerim Bexheti flasin për kurdisje të konkursëve për t'i punësuar njerëzit e vet.

Po ashtu flasin për të burgosurit dhe tema për vrasjet.

Dëgjoje video-incizimin e ri:
Shtuar më 10/06/2019, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori