Bilall Kasami flet për marrëdhëniet me Adnan Ismailin
Bilall Kasami në emisionin "Click Plus" i pyetur nga gazetari Fatmir Aliu në lidhje me marrëdhëniet e tij me Adnan Ismailin, tha se deri më tani ka pasur raporte konkrete, duke lënë të ditur se nga tani i ka këputur raportet.

Megjithatë ai ka thënë se Ismaili asnjëherë nuk ka qenë pjesë formale e Lëvizjes BESA dhe se nuk ka pse të komentoj raportin e tij me Lëvizjen BESA.

Ai u shpreh se nuk ka raporte private me Ismailin, por që ka pranuar se Zekerija Ibrahimi dhe Afrim Gashi punojnë në biznesin privat të Ismailit. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori