E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Bie helikopteri ushtarak në Stamboll, katër të vdekur (VIDEO)


Katër ushtarë kanë humbur jetën të hënën në Turqi, kur helikopteri me të cilin po udhëtonin u rrëzua në një lagje të banuar në pjesën aziatike të Stambollit.

Helikopteri ra mes një kompleksi banesash, për fat të mirë pa shkaktuar viktimaradhët e civilëve.

Në vendin e ngjarjes mbërritën ambulanca dhe ekipe shpëtimi që bën izolimin e zonës dhe nxorën trupat nga helikopteri.
Shtuar më 11/02/2019, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori