Bie borë në Kodrën e Diellit (FOTO LAJM)

Si shkak i temperaturave tepër të ulëta, në Kodrën e Diellit në Tetovë ka rënë edhe dëbora e parë.

Dëbora e rënë nuk ka kaluar shumë centimetra, transmeton Tetova Sot.

Edhe gjatë ditës së sotme, priten temperatura të ulëta, me minimalen 8 gradë dhe maksimalen 21 gradë celcius. /albeu.com/

Shtuar më 24/09/2014, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori