Besimi-Ademi: Si të shfrytëzohen fondet e IPA-së
Ditën e sotme zv/kryeministri për integrime evropiane Fatmir Besimi do të takohet me ministrin e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Abdilaqim Ademi.

Arsyeja e takimit do të jetë diskutimi për shfrytëzimin e IPA-vë fondeve dhe proceset e integrimit të Republikës së Maqedonisë në BE.

Takimi mes Besimit dhe Ademit do të zhvillohet në ambjentet e Ministrisë së Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2013, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori