Besa po shkon drejt ndarjes, thërrasin dy konferenca
Lëvizja BESA – krahu i Shkupit, sot në Tetovë do të mbajë press konferncë për të sqaruar edhe dilemat mes dy grupeve dhe kush ka legjitimitet.

“Njoftohen të gjitha mediat se nesër (e hënë – 08.01.2018) në orën 13.00 anëtarët e Kryesisë Qendrore dhe të Këshillit Qendror të Lëvizjes Besa nga Tetova, si dhe drejtuesit e strukturave të Tetovës, do ta mbajnë një konferencë për media në hotel “Liraku” në Tetovë.” thuhet në njoftimin e Lvizjes BESA të Shkupit.

Poashtu sot në orët e hershme të mëngjesit, Bilall Kasami bashkë me bashkëpartiakët e tij janë futur në selinë e Lëvizjes Besa në Shkup, ku pritet që të mbahet edhe një pres-konferencë.


Shtuar më 08/01/2018, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori