Besa dhe Aleanca bashkë në Tetovë
Pas zyrtarizimit të bashkpunimit në mes Aleancës për Shqiptarë dhe Lëvizjes Besa sic duket mobilizimi i këtyre partive ka filluar që nga qyteti i Tetovës.

Në një fotografi ku shihen disa nga strukturat e Aleancës për Shqiptarë në Tetovë në krye me kandidatin e tyre që kishin në zgjedhjet lokale, z.Adnan Neziri si dhe struktura nga Levizja Besakrye me kandidatin e tyre Bilall Kasamin. /albeu.com/

Shtuar më 19/10/2017, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori