Bejta takohet me përfaqësuesit e GIZ
Bashkëpunimi mes Komunës së Gostivarit dhe GIZ do të vazhdojë akoma më tej, kështu kanë deklaruar të dy përfaqësuesit e tyre gjatë takimit të sotëm.

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta u takua me përfaqësuesin e deritashëm të organizatës gjermane për Zhvillim Ekonomik Rajonal GIZ, Jens Adler dhe pasardhësin e tij Reinhold Bauler, si dhe me koordinatorin rajonal të GIZ-it, Hamsi Behluli.

Përfaqësuesit e organizatës GIZ, u interesuan për qasjen që do ta ketë kryetari Bejta dhe komuna ndaj zhvillimit ekonomik lokal. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2013, ora 16:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori