Bejta takohet me këngëtarët Manjola Nallbani dhe Sabri Fejzullahu
Kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka pritur në zyrën e tij këngëtarët Manjola Nallbani dhe Sabri Fejzullahu.

Në një atmosferë të ngrohtë miqësore, Bejta ka vlerësuar lart dy personalitetet e njohura të muzikës shqiptare.

Bejta vlerësoi se në kohët që jetojmë kombi është më i bashkuar se kurrë dhe se kufijtë shtetërorë përmes artit tanimë tejkalohen. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2014, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori