BDl nis festën në Çair, plasin fishekzjarret
BDI ka nisur festën në Çair me fishekzjarre edhe pse rezultatet zyrtare ende nuk kanë dalë në këtë Zonën 1 dhe Zonën 2.

Megjithatë partitë gjithmonë i kanë rezultatet nga terreni para KSHZ-së fal vëzhguesve të tyre që kanë në çdo vendvotim.

BDI me Izet Mexhitin si bartës Liste pret fitore në Zonën 1 ku garon.

Shtuar më 15/07/2020, ora 22:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori