BDI reagon në lidhje me koalicionin "Aleanca me Besë"
Pëlqej
Pas paralajmërimeve për koalicion të mundshëm për rrethin e dytë për zgjedhjet lokale në Maqedoni nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa, Arbër Ademi nga BDI ka komentuar këtë ngjarje politike për Telegrafi Maqedoni.

"Ne atë mbështetje të qytetarëve që e kemi marr më 15 tetor, po të njejtën mbështetje plebishitare e presim edhe më 29 tetor. Sëbashku me qytetarët do ta rumbullaksojmë fitoren përfundimtare të BDI-së edhe në raundin e dytë, me një epërsi edhe më të thellë", u shpreh Arbër Ademi, zëdhënës i shtabit zgjedhor të BDI-së. /albeu.com/

Shtuar më 18/10/2017, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori