BDI: Nuk ka marrëveshje! 5 opsionet mbeten në tavolinë
Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, ka thënë mbrëmë para selisë së BDI-së se ende nuk ka vendim partiak për koalicionim dhe se pesë opsionet mbeten të hapura.

"Nuk kemi vendos ende në lidhje me pesë opsionet që BDI-ja i ka shtruar në tavolinën e kryesisë, dhe se do të vazhdojë debati në lidhje me pikat edhe në ditët në vazhdim.

BDI është parti e vendimeve të guximshme dhe mendoj se ende nuk është shterë debati mbi pesë pikat në fjalë", ka thënë Osmani. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2017, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori