BDI, mbledhje për kryqin në Butel
Kryesia Qendrore e partisë e BDI-së do të mbajë sot në Tetovë mbledhje në lidhje me veprimet të cilët do ti ndërmer partia e Ahmetit në lidhje me kryqinButel të Shkupit gjatë javëve të ardhshme.

Zyrtarët e lartë të BDI-së do të japin raport për zhvillimet e fundit në Butel dhe do të vendoset për hapat institucionale me qëllim për të penguar vendosjen e kryqit që provokon komunitetet e bashkësive tjera etnike dhe fetare në Maqedoni. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2016, ora 13:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori